Hračka na provázku osloví každé dítě

Ty nejmenší děti se zpravidla uspokojí se všemi hracími prvky, které jim darujete. Jsou však natolik vnímavé a touží po tom, objevovat nové věci a hry, že jim není snadné vybrat dokonalou hračku, ze které by měly radost každý den.
Na co však můžete bezesporu vsadit – jsou dřevěné varianty her a prvků, které děti zaujmou i díky svému vzhledu a materiálu, který je nesmírně odolný. A jelikož při hře netouží pouze nečinně sedět, hračky ze dřeva tahací https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-tahaci-hracky/ jsou báječným nápadem na to, jak jim den zpestřit hrou, při které se nezastaví.
dřevěný kůň

Barevné varianty pro holky i kluky

V našem sortimentu máte jedinečnou možnost narazit na mnoho dřevěných hraček na provázku, které se budou líbit i vašemu dítěti. Zvolit si můžete klasiku v podobě zvířátka nebo jich můžete potěšit i výběrem tahacích autíček. Skládací kamion se může stát víceúčelovou hrou i pro vaše dítě, a to nejen pro kluky, ale i pro malé slečny. Mezi jednu z nejoblíbenějších patřívláček, který milují všechny děti bez rozdílu na věk nebo pohlaví.
O něco zábavnější a více hravá varianta je postavička s xylofonem, která v pohybu hraje na nástroj, který je pro děti velmi oblíbený. Každý zvuk je totiž něco nového a zajímavého, takže si buďte jistí, že kromě hudby přinese vašemu dítěti radost i díky tomu, že není zcela obyčejná.
dřevěná hračka venku

Hračka, která podporuje první chůzi

Přiložit ruku k dílu a postarat se o to, aby se vaše batole brzy odhodlalo k jeho prvním krůčkům můžete i tak, že mu dáte motivační hračku. Ta, kterou může tahat všude možně po místnosti ho přinutí vyzkoušet si, jaké to je pohybovat se s ní. Zkuste ji pořídit i vašemu dítěti a sami se přesvědčte o tom, že někdy stačí pouze vědět, jakou hračku dětem nabídnout k tomu, aby se zdokonalily v jejich chůzi – a to nenuceně, ale formou hry.
Z pestrého sortimentu, který nalezete v našem internetovém obchodě vás jistě minimálně jedna zaujme a vaše dítě ji bude už od malička milovat.

About the Author

You may also like these