Vyberte si to pravé zábradlí pro váš interiér

Jistě i vám velmi záleží na tom, jak to u vás doma vypadá. Anebo možná na tom, jak to u vás bude vypadat v případě, že zrovna stavíte anebo rekonstruujete nový dům či byt. Jejich budoucí podoba bude vycházet právě z toho, jaké stavební řešení vašeho bydlení zvolíte. Jde o to, jak bude interiér navržený, kolik v něm bude příček, kolik budete mít k dispozici prostoru, jak velká budou okna, jaké bude řešení schodiště, a tak dále. Takže tato všechna na první pohled nezajímavá stavebně technická řešení byste si již od začátku měli promyslet i s ohledem na to, jaký vzhled interiéru preferujete, protože pokud na začátku zvolíte špatné řešení, pak už to žádné dekorace nezachrání.staré schodiště u výtahu v bytě.jpg
Pakliže žijete v mezonetovém bytě anebo patrovém domě, je dobré myslet i na typ schodiště, jaký zvolíte. Zda bude samonosné anebo s podpěrnou konstrukcí, z jakého materiálu bude zhotovené – z čeho budou vyrobeny jednotlivé stupně, konstrukce anebo zábradlí. To vše se výrazně projeví na celkovém vzhledu interiéru.
Pakliže máte rádi moderní trendy, moderní styl anebo minimalistické provedení, jistě vás zaujme samonosné schodiště s nerezovým zábradlím Kmkdesign.cz.
Nerezové zábradlí dobře zapadne do různých typů interiérů, a pokud jde o současné moderní interiéry, tak je velice oblíbeným a často používaným prvkem. Je nadčasové, může být minimalistické, má moderní vzhled, ale snadno jej sladíte i se dřevem anebo sklem.kovové schody i zábradlí.jpg
A všechny majitele potěší i to, že se snadno udržuje. Stačí jej přetřít vlhkým hadrem a ideálně ošetřit speciálním sprejem proti zanechávání otisků.
Z nerezové oceli může být zhotoveno jak celé zábradlí, tedy madla, sloupky i výplně, anebo jen některá jeho část. Nerezová ocel vypadá dobře v kombinaci se skleněnou výplní anebo s dřevěnými madly či sloupky.
Záleží především na vás, čemu dáváte přednost a jakého výsledného vzhledu chcete docílit.

About the Author

You may also like these