Studená voda vás už nikdy nepřekvapí

Na ruku dobrý. Na nohu už horší. Hm, tak tam nejdu. Vypadá u vás takto podobně měření teploty před vstupem do bazénu? Není čemu se divit. Nikdo z nás si nechce skokem do bazénu přivodit teplotní šok. Každý má rád jinou teplotu vody. Jsou otužilci, kteří se rádi vykoupou v rybníku, jehož teplota se pohybuje okolo bodu mrazu. Větší část populace však vyhledává bazén ve chvíli, kdy se chce osvěžit v horkých letních dnech. Ale ani když se teploty vzduchu pohybují přes 30°C, není příjemné, když se teplota vody pohybuje hodně nízko.

Koupání v bazénu

Naštěstí žijeme v moderní době a tak si můžeme ušetřit nepříjemné překvapení. Pokud se na vás ze zahrady směje křišťálově čistý bazén a venku začíná být nesnesitelné horko, ale vy si stále nejste jistí, jestli je pro vás voda v bazénu dost teplá, nezoufejte. Nemusíte si smočit ani kousíček kůže. Záchranou pro vás bude bazénový teploměr. Že je to nuda? Ale kdepak.

Bazénový teploměr

Bazénový teploměr může být samozřejmě klasický, který můžete připevnit pomocí šňůrky z umělého vlákna a díky tomu ho vždy najdete na stejném místě. Ale také existují teploměry plovoucí, které plavou na vodní hladině. Takový teploměr může být hodně veselý, protože plovák může být například ve tvaru zvířátka. Vítat vás tedy u bazénu bude klidně kachnička, želvička nebo dokonce lední medvěd. A pokud přeci jen upřednostňujete klasiku, můžete zvolit plovoucí teploměr s dobře čitelnou teplotní stupnicí, kde teplotu vody uvidíte na první pohled. Pro milovníky moderních technologií jsou dnes v nabídce i bazénové teploměry s bluetooth aplikací, takže nemusíte z domova vystrčit ani prst.

Nemusíte už nikdy zkoušet teplotu vody v bazénu se strnulým výrazem v obličeji. Už vás nikdy nebude čekat nepříjemné překvapení v podobě ledové vody. Bazénový teploměr vás nenechá na holičkách. Vždy tu pro vás bude připraven.

About the Author

You may also like these