Buďte romantická

Muži jsou opravdu velmi citliví a vnímají všechny ty signály, co se jim snažíte vysílat, akorát jim vše trvá o něco déle a Vy se za to nesmíte na ně zlobit. Pokud Vám vadí, že jste byla poslední dobou zanedbávána, tak se zkuste nejdříve zamyslet, kdy jste Vy naposledy koupila něco hezkého Vašemu přítelovi anebo ho připravila romantickou večeří, kterou jste pro Vás dva uvařila? Aha, to už bude taky nějaký ten pátek, že? A to je právě na čase změnit! Snažte se být co nejvíce pozorná a dbejte na jeho potřeby. Uvidíte, že on Vám to pak bude chtít oplatit a bude si velmi vědom všeho hezkého, co jste pro něj udělala. Jedině takhle udržíte Váš vztah v krásné rovnováze a vzájemné pohodě. Bohužel už je to tak trochu úděl žen, že musí toto zrealizovat samy, neboť muži se k tomu obvykle sami neodváží. Jak tedy můžete toho Vašeho miláčka ještě překvapit?
mladý romantik
· Jděte někam, kam si vždy přál jít. Může to být třeba fotbalový zápas tuto sobotu anebo návštěva Laser game a podobně…
· Překvapte ho nějakým sexy prádlem po dlouhém dni v práci. To je něco, co ocení snad opravdu každý muž a vždy se usměje při vzpomínce na minulou noc.
· Uvařte mu něco výborného. Láska prochází žaludkem, tak se nebojte tohoto Vašeho umu využít a zapůsobit tak na svého partnera.
· Upečte mu něco dobrého ke kávě na zub. Je to něco jako s tím vařením. Mužům přijde opravdu sexy, když ženy dělají takové ty typicky ženské práci a když k tomu přidáte nějaký ten svůdný obleček, tak budou v sedmém nebi.
mladý romantik
· Překvapte ho malým dárečkem nebo příjemnou masáží.
· Dopřejte mu den volna. Pokud je Váš partner typ, který jednou za čas potřebuje vypadnout někam s partou přátel a zapomenout na všechny své povinnosti a starosti, tak mu v tom nebraňte a záměrně si sama naplánujte svůj víkend podle sebe, aby on měl dostatek prostoru pro své hobby.
Plno dalších rad a tipů o tom, jak byste se ke svému přítelovi měla chovat najdete na:, tak neváhejte a překvapte mu nezapomenutelnou noc ještě dnes.

About the Author

You may also like these