Jak efektivně zhubnout?

Sportem k trvalé invaliditě! To je přísloví, které platí hlavně, především pokud to se sportem budete přehánět a hnát své výkony do extrému. Pokud budete cvičit s rozumem, je více než jasné, že jakýkoliv pohyb bude mít pozitivní účinky na vaše zdraví. Ovšem jaké sporty a cviky jsou nejlepší k tomu, abyste rychle zhubli? Nevíte? Pokračujte ve čtení, prozradíme vám ty nejúčinnější!

skákání na trampolíně

Asi nejúčinnějším cvikem je skákání na trampolíně. Přijde vám to jako dětinské a nudné? Jste na velkém omylu! Trampolínky jsou velice často předcvičovány i ve fitness centrech jako skupinové cvičení a těší se velmi vysoké popularitě. Jedná se o velmi účinné pohybové cvičení, díky kterému zhubnete tuky raz dva! Posilujete při skákání celé tělo – od lýtek, přes zadek až po břicho. Zaujalo vás to? Kupte si trampolínu domů! Nemusíte si hned kupovat velkou zahradní trampolínu, na které stejně nebudete cvičit. Bohatě vám postačí ta malá určená do interiéru. Levné trampolíny seženete jak v kamenných obchodech, tak v těch internetových. Prostě spektrum výběru, máte opravdu hodně široké.

trampolína na zahradě

Kromě trampolínek jsou zde i jiné velmi účinné způsoby hubnutí. Jedním z nich je i skákání přes švihadlo. Ano čtete dobře. Skákání přes švihadlo je sice povětšinou dětská zábava, ale je velmi užitečná i pro dospělé. Stejně jako skákání na trampolíně, i zde zapojujete celé tělo. Navíc oproti předešlému tipu na cvičení, zde nepotřebujete žádné speciální vybavení. Švihadlo si můžete udělat z nějakého provazu, který máte zrovna po ruce. Dokonce stejně účinné je i to, když budete jen předstírat, že máte v ruce nějaké švihadlo – budete skákat jen tak. Nicméně kdybyste od švihadle přeci jen čekali něco víc, můžete si koupit elektrické. Počítá vám přeskoky, spálené kalorie a ukazuje celou řadu užitečných informací. V obchodech ho koupíte za několik stovek.

About the Author

You may also like these