Vyberte si ten nejkrásnější snubní prstenze všech snubních prstenů

Máte určitě nějakou představu o tom, jaký by měl být kroužek na vašem prstě. Z jakého kovu by měl být, případně zda ho bude zdobit nějaký drahý kámen nebo zdobná rytina.
Dnes už neplatí, že si musíte pořídit prstýnek jen ze žlutého kovu, ale můžete vybírat i barevnost, která se hodí k vašim charakterům nejvíce. Ať už si vyberete růžový, bílý nebo tradiční žlutý kov, vždy to bude ta nejkrásnější vzpomínka, památka na krásný den a zároveň pečeť vašeho manželského vztahu.
snubní prsteny a růže

Jakým způsobem si můžete snubní prstenyvybrat?

Především je důležité navštívit zlatníka či šperkaře, který vám ukáže nabídku a možnosti, ze kterých si můžete přímo vybírat. Můžete rozhodnout, zda se vám lépe líbí zdobnější charakter šperku nebo praktičtější řešení bez kamenů. Také výběr lesklého nebo matného kovu je ve vašich rukou a záleží výhradně na vašem vkusu. Většinou budoucí manželka má představu zdobnější, než výběr pánského kroužku, který bývá trošku méně zdobný a spíše jednodušší.

Jedinečnost společného okamžiku, žádá jedinečný výběr

Když přijdete do dílny řemeslníka, nejprve popíšete, jak si váš vysněný prstýnek vlastně představujete. Vytvoříme pro vás nejprve speciální počítačový 3D návrh, který bude podkladem pro samotnou výrobu. Společně ho vyladíme k vaší spokojenosti a také absolutní dokonalosti. Po této přípravě přijde na řadu už samotná řemeslná výroba, tedy poctivá zlatnická práce.
Váš prstýnek tak může mít téměř jakoukoliv podobu, kterou si vyberete. Náročnost provedení je jen technickou otázkou, která je nastavena druhem a typem materiálu, samotné provedení už jen závisí na mistru zlatnického řemesla, který použije veškerý um, který je prověřen léty praxe v oboru.
svázané snubní prsteny

Můžete si přinést i vlastní materiál

Pokud jste zdědili nějaký kvalitní kov, který byste rádi použili na tvorbu vašich snubních prstenů, můžete je s sebou přinést a zlatník posoudí, zda je možné i z tohoto materiálu vyrobit kvalitní šperk, který bude hoden tak slavnostního okamžiku, jakým je bezesporu právě svatební obřad a samotné uzavření manželství.

About the Author

You may also like these