Nastartujte své podnikání úspěšně a bez potíží

Nepříjemnostem je nejlepší se vyhnout. A to jak v případě, kdy s podnikáním teprve začínáte, tak v případě, kdy jste ostřílenými profíky, kteří se ve svém řemesle dobře vyznají. A pokud můžete své nepříjemné povinnosti delegovat na někoho druhého, na koho se můžete sto procentně spolehnout, tak je to ta nejlepší volba, kterou můžete udělat.
Takže už neváhejte ani minutu, a pokud plánujete založení firmy sro, svěřte tento úkol specialistům, kteří se ve své oboru dobře vyznají, a se kterými budete mít jistotu, že hned ze začátku nešlápnete vedle.
město a bankovka.jpg
Navíc je to velmi jednoduché. K tomu, abyste dosáhli svého cíle a měli v ruce papíry o existenci vaší vlastní firmy s.r.o. vám stačí jedna jediná schůzka anebo můžete dokonce všechno vyřídit i na dálku.
A proč je lepší založit si vlastní firmu a získat tak statut právnické osoby na místo toho, abyste byli i nadále fyzickou osobou se živnostenským oprávněním?
Tato otázka je rozhodně na místě. Je důležité si uvědomit, že pokud budete podnikat pouze jako fyzická osoba se živnostenským oprávněním, tak to pro vás není příliš výhodné.
Za prvé je zde velké riziko, které se týká vašeho soukromého majetku. Pokud se náhodou dostanete do potíží, tak se vám jako podnikající fyzické osobě může velice snadno stát, že o svůj majetek přijdete. Ovšem pokud chytře oddělíte majetek právnické osoby od majetku soukromého, tak jste před nepříznivými dopady svého podnikání do budoucna dokonale chráněni.
kniha zákonů.png
Navíc, podnikat jako firma s ručením omezeným má i další nezanedbatelné výhody. Budete se tak moci účastnit řady výběrových řízení, které by pro vás v opačném případě zůstaly uzavřeny, budete požívat různé daňové výhody a váš základní kapitál nemusí překročit pouhou jednu korunu českou. Tomu se zkrátka říká skvělá nabídka!
Takže neváhejte, a vrhněte se do podnikání s úspěšným a bezpečným rozjezdem, protože hladký start znamená úspěšné pokračování.

About the Author

You may also like these