Americká hypotéka

Už jste měli možnost seznámit se s americkou hypotékou? Ještě ne? V tom případě vám ji velice mile rádi představíme. Naše společnost prezentuje americkou hypotéku jako hypotéku pro každého, kdo potřebuje peníze navíc a rozhodl se pro hypotéku, u které bude ručit vlastní nemovitostí.

hypotéka

Základem jsou registry

Každá banka přísně hlídá registry dlužníků. Do těch se můžete zapsat velice snadno, a to, aniž byste chtěli nebo tušili, že už zde máte záznam. Může jít o nezaplacenou splátku, nedoplatek, opožděnou platbu či mnoho dalšího. Možná jste ani nevěděli, že je tak jednoduché mít záznam v registru, a proto se není co divit, že jakmile přijdete s požadavkem na úvěr do banky, že se vaší žádostí vůbec nebudou zaobírat.

Vše řešíme pomocí individuálního přístupu

Pro naši společnost je prioritou, jestli dokážete úvěr splácet. To si musí ověřit každý poskytovatel úvěru. Do registru dlužníků proto také nahlížíme, ale záznamy nám nevadí, protože jde často o nějaký prohřešek z minulosti a většinou se jedná o nic tak vážného, abyste nedokázali i nadále splácet své závazky. Takže u nás i se záznamem úvěr dostanete!
Ovšem pozor, nesnažíme se vás dostat do ještě horší situace, právě naopak, snažíme se vám pomoci, a proto můžeme půjčku dle vašich problémů upravit podle potřeb https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/.
A jak je to s úrokem? Jistě vás také bude zajímat, jak je to tedy s úrokem. Ten se připisuje na účet samozřejmě poskytovateli úvěru a pro vás je to vynaložený náklad. Ovšem není se čeho obávat dopředu, protože úrok činí běžně kolem 3% p.a. což znamená, že je srovnatelný s většinou bankovních nabídek. Tento úrok je zejména výhodný pro podnikatele, kterým můžeme poskytnout také hypotéku.

předání klíčlů

A co získáte?

  1. Až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  2. Splácet můžete od jednoho roku až po dobu třiceti let.
  3. Předčasné splacení půjčky je zdarma.
  4. Dopředu neplatíte žádné poplatky.
  5. Nemovitost si můžete vybrat jakoukoliv, byt, dům, komerční objekt, firemní halu, sklad, chatu, i cokoliv dalšího.
  6. Ani exekuce nemusí být překážkou k získání úvěru.

About the Author

You may also like these