Nebankovní hypotéka – od základního názvu až po širokou oblast působení

Nechcete už zažívat žádnou byrokracii? Pořád vás v bankách omezují? Nemůžete získat úvěr kvůli záznamu nebo příliš nízkému příjmu? Nebankovní systém je nastaven tak, aby mohl pomoci ještě více uživatelům. Existuje pro lidi a pro jejich potřeby. Nebankovní společnosti jsou samozřejmě soukromé, proto na sebe berou veškerou zodpovědnost. Poskytují úvěry i v případě, že máte záznam, protože si to prostě mohou „dovolit“. Je to na jejich triko, jestli budete splácet nebo ne. Ovšem na splácení musíte mít peníze vždy, to je základní podmínka, ale nevadí nižší příjem, kvůli kterému jste se nevlezli do tabulek banky, i s tím se dá něco udělat. Ručit můžete často i nemovitostí takzvané třetí osoby, která s vámi vstoupí do smlouvy.

peníze kalkulačka

Nebankovní hypotéka je název pro dlouhodobý úvěr s ručením nemovitostí. Samozřejmě i zde platí, že musíte ručit nemovitostí. Získáte dlouhou dobu splácení až 30 let. Můžete dosáhnout až na 70% z odhadu nemovitosti. Předem se nic neplatí. Tyto služby využívají lidé, kteří hledají finance na splacení dluhů, exekucí, ale i pro rekonstrukci nebo pořízení nového automobilu.

Žádné dokládání na co peníze použijete. Nemusíte dokládat faktury, ani žádné dokumenty, kam peníze půjdou. Budete pouze splácet měsíční splátku, která bude předem stanovená ve smlouvě.

peníze, prasátko

Navíc v dnešní době už všechny tyto náležitosti vyřídíte přes internet, takže k tomu postačí notebook nebo telefon. Peníze máte nejpozději do druhého dne na svém účtu.

Pro půjčku si nejdete do banky, odtud pochází název nebankovní. Jednouchý, prostý a výstižný. V případě dalších úvěrů jako jsou hypotéky bez registru nebo bez dokládání příjmů už se mnohdy jedná o podnikatelský druh úvěru. I zde platí obdobné podmínky. Peníze z podnikatelského úvěru se ale vždy musí použít do podnikání, nevadí nízké daňové přiznání ani záznamy v registrech dlužníků.

About the Author

You may also like these