Proč nezkusit erotickou masáž?

Jestliže se muž cítí tak jaksi nevybouřený, má v podstatě na výběr z několika možností. Může si udělat dobře sám, může si užít se svojí vlastní partnerkou, má-li tuto, může ‚to rozchodit‘, jak se říká. Anebo si třeba také může dopřát erotickou masáž.
Ano, i tato možnost už u nás je. A jedná se o solidní podnikání, nikoliv o nějakou hanebnost, která by se odehrávala někde v pochybném nevěstinci nebo dokonce v nějakém tom temném zákoutí na ulici.obličej za sklem
V tomto případě se jedná o masáž celého těla horkými oleji od masérky nahé nebo oblečené do spodního prádla, o společnou sprchu s dotyčnou nebo bez ní a o body to body masáž. Tedy o žádnou nevěru, na jejímž konci by mohlo být rozvrácené manželství, děti bez otce nebo fůra práce pro specialistu na kožní choroby.
A proto je erotická masáž v Praze naprosto legitimní a normální službou, jež je tu pro každého muže. Pro každého, kdo se chce uvolnit, načerpat trochu té chuti do života, zregenerovat svůj organismus, uvolnit svaly a zlepšit krevní oběh, povzbudit své libido a schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty. Zkrátka pro každého, komu chybí špetka té erotické zábavy.
A protože se jedná o jakousi ‚neslušnost v mezích slušnosti‘, není důvod, proč by si něco takového nedopřál kdokoliv z nás. Nic na tom přece není, i když se třeba obecní drbny shodnou na tom, že je. Ale co je člověku do těchto, že? Zhola nic.
Nebo by mu do jejich řečí nic být nemělo. Protože je zbytečné zaobírat se malichernostmi. Každý je svého štěstí strůjcem a pokud někdo chce, ať se zajde pobavit.žena ve sprše
A soudné okolí si to pak určitě nechá vysvětlit, kdyby něco. Že jde přece jen o masáž vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, která se zaměřuje na celé tělo, uvolnění svalů, navození pocitu uvolnění a celkovou regeneraci. A k tomu navrch i na navození vzrušení.
A kdo takové vzrušení nikdy v životě nezažil, ať zvedne ruku.
Nějak nevidím ani jedinou.

About the Author

You may also like these