Kam uskladnit věci po dobu trvání rekonstrukce domu

Plánujete rekonstrukci domu a ještě nemáte jasno v tom, kam umístit veškeré vnitřní vybavení? A bude toho zřejmě hodně, počínaje svítidly a nábytkem a konče koberci a velkými spotřebiči. Jaké možnosti vlastně máte, a které z nich jsou nejvýhodnější?

Přátelé a známí – kdo z vás má možnost uschovat nějaké vaše předměty u přátel například v garáži nebo v kůlně či ve stodole, je to poměrně výhodné, protože za to nic neplatíte, ale je to docela z ruky. Vyplatí se to hlavně tam, kde nepotřebujete v průběhu rekonstrukce přidávat žádné věci, nebo nějaké odebírat.

skladové kontejnery

Stěhovací firma – některé stěhovací firmy umožňují v jejich prostorách skladovat předměty i ve větším rozsahu, a libovolně dlouhou dobu, jenže dostáváte se tu do podobné situace, jako s vašimi blízkými. Budete to mít ke stěhovákům daleko, a bude-li zapotřebí tu a tam něco odvézt nebo do skladu umístit, budete kvůli tomu muset jezdit autem sem a tam a zbytečně utrácet peníze.

přeprava skladových kontejnerů

Skladový kontejner – jestliže nemáte žádný vlastní volný prostor v garáži, v dřevníku, ve sklepě, v kůlně nebo na půdě, ale máte dostatečně velkou zahradu, aby se na ní dal umístit plechový skladový kontejner, pak máte možnost pronajmout si jej (nebo více kontejnerů) na libovolně dlouhou dobu, třeba i několika měsíců. Kontejnery jsou uzamykatelné a bezpečně zajistí uvnitř vše jak proti zlodějům, tak i povětrnostním vlivům. Tyto boxy slouží pro přepravu zboží na zaoceánských lodích a tam je nutné vše zabezpečit proti mechanickému poškození, vichřici, prudkému lijáku a působení slané mořské vody.

Kontejner na vaší zahradě zaujme půdorys dva a půl krát šest nebo dvanáct metrů a umístí se na požadované místo autojeřábem. Bude tedy nutné v případě pronájmu skladového kontejneru zajistit přístup nákladního vozidla k vašemu pozemku a vytvořit pro pokládku kontejneru dostatečně velký volný prostor.

About the Author

You may also like these