Přičarujte si kouzelníka

Každý rodič se snaží pro svoje děti vykouzlit tu nejlepší narozeninovou oslavu. Nemůže chybět dort, balonky, kamarádi ani spousta dárků.

Všechno jde na plné obrátky, ale děti se začnou po čase nudit a chce to vymyslet další zábavu, která by je doslova přikovala k židlím, a kterou by sledovaly se zatajeným dechem. Jakou zábavu tedy pro ně vymyslet?

kouzelná hůlka

Zkuste jim říct, že na jejich oslavu přijde kouzelník.
Tolik radosti a radostného křiku jste u nich asi ještě nezažili. Svět magie je to co děti láká a čemu věří po skoro celé svoje dětství. Tak proč jim takové chvíle nedopřát na vlastní kůži?

Nejen, že mistra magie uvidí na vlastní oči jako i jeho kouzla, ale dokonce se budou moci zúčastnit přímé asistence. A to jim rozhodně přidá na důležitosti a jedinečnosti, protože budu mít pocit, že celé kouzlo zvládly bez pomoci. A rozhodně se nebudou nudit ani dospělí, protože i oni budou součástí oslavy a zábava musí bavit i je.

Kouzelníktedy zajistí kompletní zábavu na 25 až 60 minut a vytvoří program na míru požadavkům.

kouzelník z pohádky

Tento druh zábavy je však vhodný i na akce dospělých. I dospělí se stanou součástí magie a budou přímo v ději. Najednou se u nich objeví mince nebo jiný předmět a nevyjdou z úžasu. A přesně o to mistrům magie jde. Okouzlit.
Kam si toto stvoření pozvete je zcela na vás. Může se jednat o letní zahradní party nebo dětskou oslavu, ale také o firemní večírek, různé slavnosti i svatby. Bodů zábavného programu není nikdy dost a být originální se určitě vyplatí.

Vznikne tak jedinečná zábava, která rozhodně nikoho nebude nudit. Čarování nás všechny vrací do dětských časů a aspoň na chvíli můžeme zapomenout na starosti všedních dní a můžete ven ze světa reality.

Mistr magie umí nejen čarovat a překvapit, ale také bavit a moderovat. Převezme vaší akci do svých rukou a hosté budou ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

About the Author

You may also like these

No Related Post