Buďte originál

Rozjeli jste podnikání a máte vlastní cukrárnu. Ale přemýšlíte nad tím, jak si asi udělat reklamu ´, která bude opravdu fungovat a přiláká vám nové zákazníky abyste měla pro koho péct. No variant máte hned několik druhů. A vy si musíte vybrat tu, která vám je nejbližší. Můžete mít klidně všechny, ale to se mi zdá jako ohromná ztráta peněz. Zkuste si třeba nechat udělat nějaký reklamní předmět. Můžete si udělat reklamní letáčky jako při novém otevření cukrárny a do letáku dát třeba nějakou akci, která by mohla lidi přilákat. No určitě ne ale že máte vše zdarma, to byste měla frontu až na konec města a do večera byste měla co dělat.

reklama

I když víme že někteří lidé by chtěli všechno zadarmo nebo za pár korun a nejlépe to přinést ještě podnos. Ale naštěstí ne všichni jsou takový. A najdou se mezi nimi ti, co rádi podpoří malé, české podnikatele jako jste vy. No ale zpátky k těm reklamním předmětům. Máta na výběr spousty variant. Reklamní předměty jsou na každém rohu a opravdu fungují. Tak že třeba zapůsobí i ten váš. Klidně si nechejte udělat propisky, nálepky, balónky a já nevím co všechno. Ale tohle má každý. Toho jste si jistě všimla. Hlavně firmy mají reklamní propisky, nebo taky pojišťovací agentury.

reklama

U těch to vídám nejčastěji, a ještě třeba i banky. A tak získávají nové potencionální zákazníky. Ale vy zkuste být originální. Zkuste popřemýšlet. Co třeba takové reklamní tašky s potiskem https://promotextile.cz/cs/13-tasky. To z ní skvěle a velmi lákavě. Lidé si v nich mohou odnést své zakoupené zboží. A jak vyjdou z obchůdku, tak je jasné, že dalších spousta lidí uvidí vaše tašku, s vaším potiskem. Jak to, tak bývá, lidé jsou zvědaví a tak se k vám přijdou podívat a taky si něco koupí. Je to velmi jednoduché. No snad jednodušší už to být ani nemůže. A tahle budou fungovat reklamní předměty. Vy už si jen pak můžete rozšiřovat sbírku.

About the Author

You may also like these